Panele

Schody granitowe Strzegom

Klasyczne piękno polskiego granitu
Dostępny w wielu odcieniach eleganckiej szarości granit ze Strzegomia jest jednym z najczęściej stosowanych w budowlance i wykończeniówce. Jego szarość jest jego wielką siłą. Dobrze łączy się z innymi kolorami, ponadto wprowadza wrażenie klasycznej elegancji i przestronnego ładu. To jest zawsze na czasie i to musi się podobać .

Nie ma trwalszego i ładniejszego od granitu materiału na podłogi, okładziny ścienne i elewacyjne, parapety, blaty schody. Te ostatnie są praktycznie niezniszczalne i będą jak najbardziej na miejscu w skromnym domku, jak i w luksusowej rezydencji, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Czy granit ze Strzegomia odbiega jakością od tego z Brazylii, czy Pakistanu?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto przypomnieć, że bloki skalne wydobywane w Polsce, Szwecji czy Brazylii są tą samą skałą posiadającą identyczne parametry. Tym, co je odróżnia, jest jedynie kolor. Weźmy takie schody z granitu, bo jeżeli chodzi o schody granitowe Strzegom ma naprawdę wiele do zaoferowania.

Schody z granitu ze Strzegomia odznaczają się taką samą odpornością na ścieranie, nacisk, zarysowania, uderzenia, warunki pogodowe i chemię jak znacząco droższe schody z granitu ściąganego z Pakistanu czy RPA. W praktyce oznacza to, że za tę samą jakość i urodę tego szlachetnego kamienia zapłacisz dużo mniej.

Previous article
Dalie kiedy sadzić?
Next article
Audyt efektywności energetycznej
About the author